חטיבת האבטחה

מבטיחים לכם שקט

חטיבת האבטחה היא הלחם והחמאה של קבוצת מודיעין אזרחי.

החטיבה היא גוף מוביל בתחום בענף שירותי האבטחה והשמירה. יש לנו פתרונות אבטחה ושמירה מתקדמים המותאמים אישית לכל לקוח בהתאם לצרכיו, בשילוב אמצעים טכנולוגיים חדישים. 

בזכות הון אנושי בעל מיומנויות מגוון, החברה מספקת מדי יום שירותי אבטחה שונים ומקיפים למגוון לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים כמו: מוסדות ממשלה וציבור, מוסדות עירוניים ורשויות מקומיות, בתי-חולים, בנקים ומוסדות פיננסיים, נמלי ים ואוויר, רשתות שיווק, חברות תחבורה, תיירות ואנרגיה, ועוד רבות אחרות.

היתרונות שלנו

מובילים באבטחה

חברת האבטחה של קבוצת מודיעין אזרחי היא החברה הגדולה במשק בתחום האבטחה. אנו מעסיקים אלפי עובדים ועובדות, ומציעים שירותים רחבים של אבטחה עבור פרויקטים רבים בקנה מידה קטן עד גדול.

פריסה ארצית

לחברה ישנם שמונה סניפים שנמצאים בפריסה ארצית, בכמה יישובים: ירושלים, תל אביב, ראשון לציון, חיפה, אריאל, באר שבע, רעננה ואילת. הפריסה הרחבה מאפשרת מענה מהיר לכל אזור בארץ.

מגוון משרות

בגלל שאנחנו מקבלים ללא הרף בקשות חדשות לפרויקטים שונים, אנחנו מגייסים כל הזמן עובדים לתפקידים בסיווגים שונים. הגדרת התפקיד ואופיו תלויים בניסיון בתחום, העבר הביטחוני, הזמינות למשמרות והמיקום הגיאוגרפי.

הביטחון שלך

בעקבות המציאות הביטחונית של העשורים האחרונים, פעולת האבטחה נהייתה עניין שבשגרה. על מנת לספק לכלל המבקרים תחושת ביטחון מירבי, אנחנו מספקים אבטחה מקצועית בסטנדרטים הכי גבוהים.

מניעת פריצות וגניבות

לצד שמירה על הסדר הקיים, חטיבת אבטחה מסייעת גם במניעת מקרי פשיעה פליליים. החטיבה פועלת לשמירה ואבטחה עבור לקוחות פרטיים עסקיים כאחד ונמצאת בקשר ישיר עם חטיבת המוקד.

העובדים שלנו

מצוינות מאפיינת את הפן המקצועי שלנו, את היחס הזה אנחנו מעניקים לכלל העובדים והעובדות שלנו. הצוות שלנו מקצועי, ייצוגי ומיומן. המטרה שלנו היא ליצור צוות מצטיין של מקצוענים מן השורה הראשונה.

בואו לבנות איתנו קריירה

לספק לציבור תחושת ביטחון

לו חיינו בעולם מושלם, לא היה צורך באנשי אבטחה במרחב הציבורי להגנת המרחב הפרטי. לתחושת הביטחון במרחבים ציבוריים יש חשיבות עליונה, לכן אנו חורטים על דגלנו את המאמץ להעביר את תחושת הביטחון והסדר הציבורי.

דילוג לתוכן