סניף ירושלים

יאיר בן שושן

מנהל סניף ירושלים


צור איתנו קשר:

ייחודיות הסניף:

הסניף הגדול ביותר של החברה, מועסקים בו למעלה מאלפיים עובדים.

פעילות עיקרית:

השירות ניתן למגוון רחב של לקוחות כגון משרד רוה"מ, משרד החוץ, משרד החינוך, מרכז הקונגרסים, עיריית י-ם ולקוחות ציבוריים ופרטיים רבים נוספים.

דבר המנהל:

את תחילת דרכי בתחום האבטחה התחלתי כמאבטח. בהמשך קודמתי לתפקידי ניהול שונים, ובסופו של דבר הגעתי לקבוצה לתפקיד מנהל מחוז ירושלים. במהלך השנים האחרונות ביצעתי כמעט כל תפקיד אפשרי בתחום האבטחה, כך שאני מבין את החווייה של כל עובד שלי בין אם הוא מאבטח, אחמ"ש, מפקח, מנהל פרויקט, מנהל מפעל ראוי, סגן מנהל סניף וכדומה.
המוטו שאני מאמין בו הוא ניהול תוך כדי שיח ותקשורת בין אישית, בגובה העיניים תוך סובלנות ואדיבות.
הציפייה שלי ממנהלים כפופים לי היא שיעבדו בנועם וברוגע בכל סיטואציה – מול הלקוחות וגם מול העובדים שלהם. חשוב לי שכל עובד ומנהל יעבוד בתחושה טובה והרגשה שהוא נמצא בחברה עוטפת שהיא בית שני לו.

אני סבור כי הצלחת החברה מבוססת על שלושה יסודות מרכזיים:

מקצוענות – מנהלי החברה והעובדים בה מחוייבים להיות בקיאים בכל תחומי הליבה של הארגון איש איש בתחומו, ולהביא את הידע המקצועי להשמה איכותית בגזרות הפעילות המגוונות של החברה.

מחויבות ללקוחות – החברה אמונה על מתן שירותים למגוון רחב של לקוחות. על אנשי החברה להיות קשובים ללקוחות ולשאוף לפעול בצורה הטובה ביותר לביצוע המשימות לשביעות רצונם המלאה של לקוחות החברה.

העובד במרכז – שרותי האבטחה שמעניקה החברה ניתנים ע"י טובי המאבטחים האזרחיים בישראל. טיפוח העובדים, הגינות ודאגה לשלומם תנאיהם ורווחתם, יחד עם חניכה ושיפור מתמיד של עבודתם, מבטיחה ששביעות רצון של העובדים מעבודתם תביא לכך שגם לקוחות החברה ייהנו מקבלת שירות יעיל, איכותי ומקצועי.

כדי להביא לידי ביטוי מעשי את חזון הארגון, מפעילה החברה בירושלים וסביבתה מטה הכולל מחלקת משאבי אנוש, מחלקת תפעול, מחלקת שכר ומחלקת נשק. 

דילוג לתוכן