אודות

קשת הפתרונות הרחבה שלנו

מערך השירותים הנרחב שלנו מספק לעסק או לבית שלכם חוויית ביטחון מקיפה – הכל במקום אחד. בין אם אתם זקוקים למערכת אזעקה מתקדמת, מצלמות אבטחה, העברה של ציוד רגיש או מאבטחים לבית העסק, תוכלו למצוא תחת המעטפת של קבוצת מודיעין אזרחי את כל השירותים:

  1. חטיבת המוקד מעניקה שירות לעסק או לבית שכולל התקנה של מערכות אבטחה, "מוקד רואה" הפעיל 24/7, וסיירים מנוסים המוזנקים בעת הצורך. 
  2. חטיבת האבטחה מספקת מדי יום שירותי אבטחה שונים ומקיפים למגוון לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים.
  3. חטיבת הבלדרות המאובטחת משנעת דברי יקרי ערך תוך כדי הקפדה על נהלי אבטחה מחמירים, תקני משטרת ישראל ותקני פוליסות ביטוח מקיפות.
1
עובדים
1
שנות ניסיון
1
בתי אב
1
בתי עסק

בואו לבנות איתנו קריירה

7 המטרות העיקריות של הקבוצה

  1.  ביצוע המשימות באופן המיומן והקפדן ביותר.
  2. מקצועיות והענקת ביטחון מקסימאלי.
  3. התחייבות לשירות ברמה גבוהה ומתן מענה לשביעות רצון הלקוחות.
  4. עבודה עם ציוד ואביזרים טכנולוגיים חדישים באיכות הגבוהה ביותר.
  5. חתירה לחדשנות, חתירה להגדלת ידע ופריצות דרך בתחום.
  6. הקפדה עם עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בהתבססות על ידע נרחב.
  7. יכולת העמדת כוח אדם בהתראות קצרות לפי דרישות הלקוחות.

היתרונות שלנו

ותק של למעלה מ-50 שנים

מודיעין אזרחי נמנית בין החברות הגדולות והותיקות במשק הישראלי, ומספקת שירותים לגופים מובילים. הניסיון הרב בשילוב סניפים בפריסה ארצית מאפשר לקבוצה לבצע התאמה מושלמת לצרכיו הייחודיים של כל לקוח.

הלקוח לפני הכל

אנחנו מאמינים כי יש להעניק לכל הלקוחות, קטנים וגדולים, פרטיים ועסקיים, יחס אישי. קבוצת מודיעין אזרחי מגובה במערך תמיכה אנושי וטכנולוגי, ומעניקה שירות ללא פשרות מתוך גישה של מצוינות ומענה מיידי לכל לקוח.

ההון האנושי שלנו

קבוצת מודיעין אזרחי מציעה לאלפי עובדי החברה סביבת עבודה משפחתית וחברית, מסלולי הכשרה, קורסים, הטבות שונות, ואפשרויות קידום. אין זה מפתיע שדורגנו במקום גבוה ע"י החשב הכללי בשביעות רצון של העובדים שלנו.


קשת רחבה של פתרונות

הפתרונות שקבוצת מודיעין אזרחי מציעה עבור לקוחותיה משלבים אבטחה מקצועית, שירותי בלדרות מאובטחת, שירותי מוקד וסיור, טכנולוגיות מיגון מתקדמות ויכולות שליטה ובקרה מלאות. השירותים מתאימים לבתי עסק או בתים פרטיים.

דילוג לתוכן