סניף דרום

דימה פרנקל

סמנכ"ל שפלה והדרום


צור איתנו קשר:

ייחודיות הסניף:

סניף דרום הממוקם בבאר שבע הוא הסניף שאחראי על האזור הגאוגרפי הגדול ביותר בחברה, ממצפה רמון בדרום עד לאשדוד בצפון, מניצנה בדרום-מערב ועד לים המלח בצפון-מזרח.
הסניף מאופיין ביכולת גבוהה לספק שירות מקצועי, איכותי ומגוון בכלל מרחב אחריותו ובפרקי זמן קצרים.

פעילות עיקרית:

עובדים בעיקר עם מוסדות ממשלתיים ולקוחות פרטיים.

דבר המנהל:

נקלטתי בחברה מיד לאחר סיום שירות הקבע שלי בתפקיד מנהל שירות.
מאז החלה דרכי במשפחה מגובשת ואוהבת אשר פיתוח וקידום ההון האנושי עומדת לנגד עיניה, מה שבא לידי ביטוי בהשקעה, הכוונה, וקידום מנהלים.
במהלך עבודתי כמנהל זכיתי לתת שירות למגוון לקוחות במגזר המוסדי והפרטי כאחד וזה אפשר לי להתקדם הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית.

כיום לאחר תפקידי ניהול רבים אני מאמין מאוד בדרך של פיתוח וטיפוח ההון האנושי, שמאפשרת לחברה לייצר עובדים איכותיים ומקצועיים ומנהלים זוטרים המהווים את עמוד התווך של הארגון.

שיטת העבודה שלנו מאופיינת במקצועיות ובתודעת שירות גבוהה הבאה לידי ביטוי בטיפול מסור בעובדים ובלקוחות, תוך מעקב אחרי שינויים במשק, שמירה על דיסקרטיות מרבית, אתיקה מקצועית וקיום הנחיות הרגולטור.

בזכות הפריסה הרחבה, ההשקעה בדרגי הניהול השונים, והתקנים המקצועיים הגבוהים של החברה, אנחנו מסוגלים להתמודד עם כל מצב על הצד הטוב ביותר – לטובת הלקוח.

אנו קולטים גברים ונשים לעובדי החברה בכל התפקידים, כאשר המאפיין הבולט אצלנו הוא תהליך הגיוס שמתחיל מראיון פרונטלי, ועובר דרך ליווי אישי צמוד עד תחילת העסקה בפרויקט המיועד. הקפדה על שקיפות מול העובד והבנת הצרכים שלו מהותית עבורי, ומאפשרת לבנות מערכת של אמון לאורך זמן עם העובדים.

דילוג לתוכן