סניף השפלה

דימה פרנקל

סמנכ"ל שפלה והדרום


צור איתנו קשר:

ייחודיות הסניף:

תשומת לב והקפדה על שקיפות מלאה מול העובדים, כדי לבנות מערכת יחסים ארוכת טווח.

פעילות עיקרית:

עבודה עם מתקני משרד הביטחון ומוסדות ציבוריים מאזור חולון עד אשדוד

דבר המנהל:

נקלטתי בחברה מיד לאחר סיום שירות הקבע שלי בתפקיד מנהל שירות. מאז החלה דרכי במשפחה מגובשת ואוהבת אשר פיתוח וקידום ההון האנושי עומדת לנגד עיניה הבא לידי ביטוי בהשקעה, הכוונה, וקידום מנהלים . במהלך עבודתי כמנהל זכיתי לתת שירות למגוון לקוחות במגזר המוסדי והפרטי כאחד וזה אפשר לי להתקדם הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית.

כיום לאחר תפקידי ניהול רבים, אני מאמין מאוד בדרך של פיתוח וטיפוח ההון האנושי, דבר אשר מאפשר לחברה לייצר עובדים איכותיים, מקצועיים ומנהלים זוטרים המהווים את עמוד התווך של הארגון.

שיטת העבודה שלנו מאופיינת במקצועיות ובתודעת שירות גבוהה הבאה לידי ביטוי בטיפול מסור בעובדים ובלקוחות , תוך מעקב אחרי שינויים במשק, שמירה על דיסקרטיות מרבית, אתיקה מקצועית וקיום הנחיות הרגולטור.

פעילות הסניף שלנו מתפרסת מאשדוד ועד מצפה רמון. אנחנו עובדים בעיקר עם מוסדות ממשלתיים ולקוחות פרטיים. בזכות הפריסה הרחבה, ההשקעה בדרגי הניהול השונים, והתקנים המקצועיים הגבוהים של החברה, אנחנו מסוגלים להתמודד עם כל מצב על הצד הטוב ביותר – לטובת הלקוח.

אנו קולטים גברים ונשים לעובדי החברה בכל התפקידים, כאשר המאפיין הבולט אצלנו הוא תהליך הגיוס שמתחיל מראיון פרונטלי, ועובר דרך ליווי אישי צמוד עד תחילת העסקה בפרויקט המיועד. הקפדה על שקיפות מול העובד והבנת הצרכים שלו מהותית עבורי, ומאשפרת לבנות מערכת של אמון לאורך זמן עם העובדים.

דילוג לתוכן