סניף השפלה

רן חביבי

מנהל סניף שפלה


צור איתנו קשר:

ייחודיות הסניף:

תשומת לב והקפדה על שקיפות מלאה מול העובדים, כדי לבנות מערכת יחסים ארוכת טווח.

פעילות עיקרית:

עבודה עם מתקני משרד הביטחון ומוסדות ציבוריים מאזור חולון עד אשדוד

דבר המנהל:

את דרכי בחברה התחלתי מיד בתום שירות קבע בצה"ל בתפקיד מאבטח במתקן בטחוני, מאז התחיל המסע שלי במשפחת מודיעין אזרחי כאשר זכיתי לבצע את כלל תפקידי השטח בדרך עד לתפקידי הנוכחי כמנהל סניף (מאבטח, אחמש, ראש צוות, מנהל יחידה, מנהל שירות, סגן מנהל סניף)

ובתור מי שגדל בשטח, נכחתי לגלות עד כמה נושא הפיתוח וקידום ההון האנושי חרוט על דגלה של החברה כמטרת על.

בתפקידי הנוכחי כמנהל סניף, אני דוגל בערכים המובילים של מקצוענות, מחויבות ללקוח ומתן שירות, וטיפוח המשאב האנושי בסניף על מגוון תפקידיו כערכי יסוד מובילים.

כיום לאחר תפקידי ניהול רבים, אני מאמין מאוד בדרך של פיתוח וטיפוח ההון האנושי, דבר אשר מאפשר לחברה לייצר עובדים איכותיים, מקצועיים ומנהלים זוטרים המהווים את עמוד התווך של הארגון.

שיטת העבודה שלנו מאופיינת במקצועיות ובתודעת שירות גבוהה הבאה לידי ביטוי בטיפול מסור בעובדים ובלקוחות , אתיקה מקצועית וקיום הנחיות הרגולטור.

 אנחנו עובדים בעיקר עם מוסדות ממשלתיים ולקוחות פרטיים. בזכות הפריסה הרחבה, ההשקעה בדרגי הניהול השונים, והתקנים המקצועיים הגבוהים של החברה, אנחנו מסוגלים להתמודד עם כל מצב על הצד הטוב ביותר – לטובת הלקוח.

אנו קולטים גברים ונשים לעובדי החברה בכל התפקידים, כאשר המאפיין הבולט אצלנו הוא תהליך הגיוס שמתחיל מראיון פרונטלי, ועובר דרך ליווי אישי צמוד עד תחילת העסקה בפרויקט המיועד. הקפדה על שקיפות מול העובד והבנת הצרכים שלו מהותית עבורי, ומאשפרת לבנות מערכת של אמון לאורך זמן עם העובדים.

דילוג לתוכן