מהתקשורת

מודיעין אזרחי בין 50 החברות הנחשקות בישראל

בסקר שנערך על ידי אתר drushim-il בשיתוף עם N12, נמצא שמודיעין אזרחי ממוקמת במקום ה-35 כמקום עבודה נחשק בישראל, בקרב מועמדים פוטנציאליים.

הספריה הלאומית -חברת הבלדרות בשירות ההיסטוריה

ערוץ 12 בכתבה על הספריה הלאומית החדשה, חברת הבלדרות של הקבוצה, הובילה אבטחה ושינעה את אוצר הספרים ההיסטורי של עם ומדינת ישראל למעונו החדש.

שדרוג מערך האבטחה בגנים בתל אביב

פרויקט מיוחד של ערוץ 13 גילה מקרים מטרידים מאוד שבהם בשל חוסר עירנות של צוותי גנים, פעוטות יצאו משער הגן ונמצאו אחרי זמן מה, כשרק בנס הם לא נפגעו. עיריית תל אביב הרימה את הכפפה ונעזרה בשירותינו כדי לתגבר ולשכלל את מערך אבטחת הגנים בעיר. בתוך כך התקנו בגנים מצלמות אבטחה מתקדמות וחיברנו אותם לשירות המוקד הרואה שלנו.

מאבטח מנע פיגוע ברכבת הקלה בירושלים!

עירנותו של מאבטח מקבוצת מודיעין אזרחי מנעה פיגוע ברכבת הקלה בירושלים!
מאבטח דרוזי דובר ערבית זיהה את החשוד, והחל לשוחח איתו בזמן שמאבטח אחר בדק את התיק וגילה מטען חבלה. ניסיונו ומקצועיותו של המאבטח הם שסייעו לו להבחין בהתנהגות החשודה ולבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר. אנו בקבוצת מודיעין אזרחי לא מתפשרים על פחות מכך.
 

מול המצלמות: המחבל דורס, יוצא מהרכב ומכה בגרזן

פיגוע הדריסה שהיה הבוקר ברחוב מלכי ישראל בירושלים תועד על ידי מצלמות האבטחה במקום. בסרטון ניתן לראות את הרכב בו נהג המחבל, עלאא אבו ג'מאל, פוגע בתחנת האוטובוס, יוצא מרכבו ומתחיל להכות בסכין קצבים את הפצועים. המאבטח מגיע ומחסל אותו
 

מחבלת ניסתה לדקור חייל ליד ירושלים - וחוסלה

עם תיק בית ספר על הגב: נערה פלסטינית רצה כשסכין בידה לעבר הכוחות במחסום א-זעים שבין ירושלים למעלה אדומים. היא נורתה למוות על ידי מאבטח אזרחי. לא היו נפגעים נוספים באירוע
 
דילוג לתוכן