סניף חיפה

בן ינאי

מנהל סניף חיפה


צור איתנו קשר:

ייחודיות הסניף:

הסניף הצפוני של חברת האבטחה מודיעין אזרחי, עם פעילות המתפרסת מחדרה ועד מג'דל שמס שברמת הגולן.

פעילות עיקרית:

מחוז צפון מספק שירותים למנעד רחב של לקוחות, כשעל רובם המוחלט נמנים מונים לקוחות ממשלתיים כגון: משטרת ישראל, שירות האכיפה, רשות המיסים, משרדי ראש הממשלה, רשות האוכלוסין, תחבורה ועוד. גם הלקוחות הפרטיים הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה, כשחלקם נמצאים עמנו קרוב לשני עשורים. בין לקוחותינו : איקאה, אלביט מערכות, סנמינה, קניון שער הצפון, גיוון אימג'ינג ועוד.

דבר המנהל: 

את תחילת דרכי התחלתי כמאבטח ביחידה ביטחון ממשלתית ובהמשך קודמתי למספר תפקידי ניהול שונים בארגון. כמנהל וכמאבטח למדתי להכיר את עולם האבטחה בזוויות שונות ולהבין את הצרכים והמורכבויות שיש בכל תפקיד. לאחר מספר תפקידי ניהול התגייסתי למשטרת ישראל שם שרתתי כקצין חקירות/אגף המבצעים, עולם מרתק שנתן לי כלים רבים לניהול סיטואציות מורכבות והכרת העולם הפלילי/פחעי. לאחר שנים רבות של ניסיון בעולם האבטחה הפרטי והממלכתי תוך היכרות מעמיקה עם גורמי ביטחון הגעתי לקבוצה כמנהל חטיבת האבטחה הצפונית. הכלים שרכשתי בדרך מסייעים לי רבות בתפקידי, היכולת להבין את צורכיהם של עובדי תחת הקשבה תמידית לצרכי השטח והפרויקטים.

הציפייה שלי ממנהלים הכפופים לי היא להיות קשובים, שירותיים, שקופים, אכפתיים וסבלניים כלפי כלל העובדים והלקוחות , לזכור תמיד מאיפה הם באו תוך שמירה על מקצועיות תמידית ושאיפה למצוינות. לרשותם עומדות במחוז צפון מחלקות שכר, משאבי אנוש וגיוס שנותנות את השירותים הנדרשים.

המוטו שלי אותו אני מעביר לכלל העובדים הכפופים לי הוא שהדרך להצלחה והגשמת יעדים ומטרות נובעת מתחושת השייכות למקום העבודה והרצון למנף ולקדם את עצמך ואת הארגון תוך הקפדה שכל עובד בחברתנו ירגיש בבית ויקבל מעטפת לכל צורך אישי או מקצועי.

דילוג לתוכן